Jak-rozmawiac_zglos-sie-2

Wierzymy, że większość ludzi tęskni za dobrą rozmową. Taką, która inspiruje, pozwala zadawać pytania podyktowane ciekawością a nie chęcią przekonania do swoich racji, stwarza okazję do zrozumienia innych punktów widzenia, zobaczenia ważnych dla nas spraw z innej perspektywy. Wiemy, że wielu ludzi potrzebuje doświadczyć takiej rozmowy osobiście. Dlatego wspieramy osoby, które chcą rozwijać swoje kompetencje rozmawiania z innymi i wspólnie z nimi tworzymy okazje do dobrych rozmów.

Zapraszamy Was do wspólnego działania! 

Zgłoście się do projektu  “Jak rozmawiać?”:

  • zainspirujcie się pomysłami na dialog ludzi z całej Polski, 
  • weźcie udział w cyklu warsztatów, który wzmocni Wasze umiejętności facylitacji spotkań, uważnego słuchania, zadawania pytań w oparciu o ciekawość – pozwalających zrozumieć potrzeby i emocje stojące za poglądami drugiej osoby, a także umiejętności krytycznego myślenia, weryfikacji informacji, planowania i pozyskiwania nowych osób do swoich inicjatyw, 
  • przy wsparciu doświadczonych tutorów i tutorek sprawdźcie się w roli organizatorów i organizatorek oraz facylitatorów i facylitatorek dobrych rozmów w Waszych społecznościach.

Czekamy, by Was poznać!

Przewiń do góry