Kogo szukamy

Szukamy osób, które lubią rozmawiać, są otwarte na poznawanie zdania innych, bycie z ludźmi. Otwartych na tworzenie sytuacji, w których można wychodzić ze stereotypów i utartego myślenia, zainicjować coś nowego i twórczego. Osób, które chcą się rozwijać, zyskiwać nowe umiejętności i narzędzia, które dają szansę by naprawdę się usłyszeć i zrozumieć.
Samemu bywa trudno – to wiemy, dlatego szukamy trzyosobowych zespołów z miejscowości/gmin do 50 tys. mieszkańców, które chciałyby, przy naszym wsparciu, zostać przewodnikami i przewodniczkami dialogu w swojej społeczności. Zachęcamy Was by połączyć się w trójki osób z różnorodnych środowisk, wtedy łatwiej jest zapraszać do dialogu osoby spoza „swojej bańki”.
Zapraszamy też do rozejrzenia się za lokalnym partnerem – przyjazną organizacją/instytucją, która będzie dla Was wsparciem w organizacji rozmów oraz stroną umowy dla nas w rozliczeniu kosztów. Nie musicie być zatrudnieni w tej organizacji.
Zapraszamy osoby, które chcą się zaangażować oraz:
  • W pełnym składzie wezmą udział w oferowanych warsztatach, pracując zespołowo w ramach swojej trójki.  
  • Cieszą się na myśl o wymyśleniu koncepcji i przeprowadzeniu przynajmniej sześciu okazji do rozmowy w swojej społeczności.
  • Chcą współpracować i rozwijać swoje kompetencje ze wsparciem osoby tutorskiej oraz zespołem projektu.  
Przewiń do góry